MEESTE OSADUS

Meesteklubi koguneb kord kuus. See on EELK ja EKNK Põltsamaa koguduste ühine ettevõtmine. Koos on käidud üle viie aasta.

Kokkusaamist alustatakse ühise teemaaruteluga, lõpetatakse leili viskamisega saunas.

Huvi korral võta ühendust koguduse õpetajaga.

NOORTETÖÖ

Noortetöö on koguduses toimunud pikki aastaid. Aegade jooksul on töö varieerunud aktiivsuse poolest, mistõttu on viimastel aastatel jäänud noortetöö pisut vaiksemaks, kuid nüüd on jälle hoogi kogumas.

Noorteõhtud toimuvad iga kuu 1. ja 3. reedel kell 17 kiriklas.
Külas on misjonär Kirsi Vimpari Soomest.

Kõik noored on väga oodatud!

NOORTETÖÖ

Noortetöö on koguduses toimunud pikki aastaid. Aegade jooksul on töö varieerunud aktiivsuse poolest, mistõttu on viimastel aastatel jäänud noortetöö pisut vaiksemaks, kuid nüüd on jälle hoogu kogumas.

Noorteõhtud toimuvad iga kuu 1. ja 3. reedel kell 17 kiriklas.
Külas on misjonär Kirsi Vimpari Soomest.

Kõik noored on väga oodatud!

TALVEPÄEVAD

Kirikunoorte Talvepäevad on kristlik noortelaager, mida korraldab EELK Põltsamaa kogudus koos EKNK Jordani koguduse ja LNÜ-ga. Juba traditsiooniks on koguneda esimesel veebruari nädalavahetusel Põltsamaale Talvepäevadele, et veeta koos lõbus ning toetav nädalavahetus.

2024. aastal toimusid Kirikunoorte Talvepäevad 2.-4. veebruaril ja teemaks oli "Kuhu sa kuulud?"

Vaata pilte ja saa infot järgmiste laagrite kohta:

TALVEPÄEVAD

Vaata pilte ja saa infot järgmiste laagrite kohta: