PIIBLIKOOL

Järgmine kursus alustab 9. veebruaril (registreerimine poltsamaa@eelk.ee)

EELK Misjonikeskuse Piiblikursust on Põltsamaa kiriklas peetud aastast 2015. Selle eesmärgiks on toetada osaleja isikliku usu küpsemist läbi õppe ja grupiosaduse, kasvatada kogudusse kindlamat, teadlikumalt kaasa töötavat inimest.

Üheksa sessiooni toimuvad reede – laupäev, ööbimine ja toitlustamine samas majas. Reedel kell 19 alustatakse kokkusaamist õhtusöögiga, sellele järgneb vestlusring, siis Piiblitund ning õhtupalve. Päev lõpeb kell 23. Laupäeval kell 9 on hommikusöök, 9.30 hommikupalvus (mille teevad kursuslased), kell 10 algavad loengud, mis kestavad kella 15-ni, seejärel lõpupalvus armulauaga. Vahepeal, kell 13-13.30 on lõuna. Piiblikursus on tasuline. Üks nädalavahetus maksab 40€.

Loengud on peamiselt kõrgkoolide õppejõududelt ning EELK teoloogidelt. Alati on kohal kursuse koordinaatorid, õpetajad Markus Haamer ja Kalle Kõiv.

Teemad:
Mina kristlasena
Religioon
Piibli kaanon
Jumal
Jeesus
Jumalateenistus
Teadus ja usk
Vaimse tugevuse abivahendid
Misjon

PIIBLITUNNID

Piiblitunnid toimuvad kolmapäeviti kell 10 kiriklas.

Õpetust jagab ja Piiblit seletab koguduse õpetaja. Mõtteid saavad avaldada ja küsimusi esitada kõik kohalolijad.

Oodatud on osalema kõik huvilised!

PIIBLITUNNID

Piiblitunnid toimuvad kolmapäeviti kell 10 kiriklas.

Oodatud on osalema kõik huvilised!