KOOR

Põltsamaa koguduse segakoor on asutatud 1956.a. Asta ja Herbert Kuurme poolt. 1990-ndate aastate alguses sai koori dirigendiks Tiina Luhamets. 1997.a. alates juhatab koori Reet Sester.

Kooris on orienteeruvalt 25 inimest, proovid toimuvad iganädalaselt. Koor laulab lisaks kirikus suurematele kirikupühadele ka valla üritustel, osaleb nii vaimulikel kui üldlaulupidudel. Igal aastal antakse iseseisvaid kontserte, on osaletud ka rahvusvahelistel koorifestivalidel.

ANSAMBEL

Koguduse ansambel on loodud 2009. aasta märtsikuus. Ansamblis laulab kuus naist ja üks mees, koguduse õpetaja.

Ansamblit juhendab ja saadab Margit Haamer. Proovid toimuvad iganädalaselt. Lauldakse suurematel kirikupühadel, kirikus. Ansambel laulab kolmehäälselt vaimulikke laule.

ANSAMBEL